אודות

שמחה להכיר! תמשיכו ליהנות כאן >

 

נעים מאוד

שמי דיני, אני גרפולוגית ומאבחנת ציורים לילדים נוער ומבוגרים B.ed.

קיבלתי הסמכה מטעם "המרכז הישראלי לגרפולוגיה" לתואר פסיכו-גרפולוגית, אני כתבת בעלון לגרפולוגים מטעם האגודה, וחוקרת את עולם כתבי היד והציור מתוך חיבה לדבר ורצון להבין את עולם הנפש.

בשנים האחרונות אני זוכה ללוות מגוון רחב של מתלבטים שמוצאים תודות לגרפולוגיה פריצת דרך מהירה ומוכחת; מיועצות זוגיות ומטפלים רגשיים, הורים וילדים, אלו שבשלב של בחירת מקצוע ועד בעלי עסקים במיון עובדים, וכמובן גם אנשים פרטיים וזוגות שמחפשים העשרה.

גם אתם מוזמנים לחסוך לעצמכם הרבה ספקות וחוסר אונים בעזרת ארגז הכלים שלי ולהגיע בעזרת השם בבטחה וברוגע להחלטה הנכונה והמדויקת עבורכם מכל בחינה.

מה אני עושה

בעזרת אבחון גרפולוגי אני חוקרת ולומדת את יסודות האישיות וצרכיה, מפרטת את המסקנות בדו"ח כתוב ונותנת לכם בונוס של שיחת הכוונה כדי שהאבחון לא יישאר ברמת התאוריה אלא ממש יוביל אתכם אל היעדים שלכם.

יעילות ההכוונה הגרפולוגית שאתם מקבלים עוצמתית בשל היותה מותאמת לנתונים הייחודיים שלכם.

המומחיות שלי

אני מתמחה במתן הכוונה ממוקדת ומעשית שמובילה אתכם אל הצומת שנכונה ומדויקת לכם במיידי ולטווח הרחוק, והופכת את האבחון למפת אישיות שמלווה אתכם בחיים ומעניקה לכם ביטחון בהחלטות.

כולם אומרים הכוונה. אצלי תקבלו הכוונה!

השאיפה שלי

שאיפתי כגרפולוגית שכל אחד ואחת מכם ימצא את שביל הזהב שלו בקלות ובמהירות.

וכן, אצלי זה ממש מציאותי!

באופן אישי

האדם הוא עולם מופלא ואין סופי. מאז ומעולם אהבתי להתבונן ולהחכים מהאנושות, לנתח התנהגויות ולנסות לפתור את החידה של העומד מולי.

המשיכה שלי לעולם הנפש הייתה טבעית וכך הגעתי לגרפולוגיה שחוקרת את האישיות מצד הביטוי המעשי שלה.

יש לי מומחיות להוביל אתכם להחלטות הנכונות לכם ביותר והאפקטיביות לטווח המיידי והעתידי, תוך התבססות על אבחון גרפולוגי ממקד והכוונה מפרה עם כיווני חשיבה אחרים משחשבתם, כשהתוצאה היעילה היא רווח שכולו שלכם.

אני רואה בגרפולוגיה כלי מכריע ופותח שערים מחד, ומאידך מעצים מתוך הבנת ה'עצמי' העמוקה שהוא מקנה לאדם, ומתמלאת סיפוק עם כל פונה שמגיע להחלטה בעניינו מתוך בטחון פנימי בנכונות הצעד שבחר בו לאור האבחון.

הקמתי את האתר במטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים וקהלים להיחשף ליכולות הקסומות של הגרפולוגיה, לשירותים ולהטבות שאני מציעה לכם ומעדכנת לפי הנדרש במיוחד בשבילכם.

בדקו באתר והירשמו כדי שתוכלו גם אתם להתעדכן במתרחש פה.

ובכן קדימה – סיירו ותיהנו, שמרו על קשר ובואו עוד היום לייעוץ גרפולוגי!