אודות

שמחה להכיר! תמשיכו ליהנות כאן >

 

נעים מאוד

שמי דיני, אני גרפולוגית ומאבחנת ציורים לילדים נוער ומבוגרים B.ed.

קיבלתי הסמכה מטעם "המרכז הישראלי לגרפולוגיה" לתואר פסיכו-גרפולוגית, אני כתבת בעלון לגרפולוגים מטעם האגודה, וחוקרת את עולם כתבי היד והציור מתוך חיבה לדבר ורצון להבין את עולם הנפש.

בשנים האחרונות אני זוכה ללוות מגוון רחב של מתלבטים שמוצאים תודות לגרפולוגיה פריצת דרך מהירה ומוכחת; מיועצות זוגיות ומטפלים רגשיים, הורים וילדים, אלו שבשלב של בחירת מקצוע ועד בעלי עסקים, וכמובן גם אנשים פרטיים וזוגות שמחפשים העשרה.

גם אתם מוזמנים לחסוך לעצמכם הרבה ספקות וחוסר אונים בעזרת ארגז הכלים שלי ולהגיע בעז"ה בבטחה וברוגע להחלטה הנכונה והמדויקת עבורכם מכל בחינה.

מה אני עושה

בעזרת אבחון גרפולוגי אני חוקרת ולומדת את יסודות האישיות וצרכיה, ומכאן בונה לצורך שהגדרתם תכנית ייעוץ והכוונה שיעילותה עוצמתית בשל היותה מותאמת לנתונים הייחודיים שלכם.

המומחיות שלי

המומחיות שלי נמצאת בחשיבה מחוץ לקופסה שמשולבת עם גרפולוגיה מהוקצעת, וביחד מובילות היישר אל הפתרון שאתם מחפשים ופשוט מחכה לכם אצלי.

השאיפה שלי

שאיפתי כגרפולוגית שכל אחד ואחת מכם ימצא את שביל הזהב שלו בקלות ובמהירות. וכן, אצלי זה ממש מציאותי!

באופן אישי

האדם הוא עולם מופלא ואין סופי. מאז ומעולם אהבתי להתבונן ולהחכים מהאנושות, לנתח התנהגויות ולנסות לפתור את החידה של העומד מולי.

המשיכה שלי לעולם הנפש הייתה טבעית וכך הגעתי לגרפולוגיה שחוקרת את האישיות מצד הביטוי המעשי שלה.

יש לי מומחיות להוביל אתכם להחלטות הנכונות לכם ביותר והאפקטיביות לטווח המיידי והעתידי, תוך התבססות על אבחון גרפולוגי ממקד והכוונה מפרה עם כיווני חשיבה אחרים משחשבתם, כשהתוצאה היעילה היא רווח שכולו שלכם.

אני רואה בגרפולוגיה כלי מכריע ופותח שערים מחד, ומאידך מעצים מתוך הבנת ה'עצמי' העמוקה שהוא מקנה לאדם, ומתמלאת סיפוק עם כל פונה שמגיע להחלטה בעניינו מתוך בטחון פנימי בנכונות הצעד שבחר בו לאור האבחון.

הקמתי את האתר במטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים וקהלים להיחשף ליכולות הקסומות של הגרפולוגיה, לשירותים ולהטבות שאני מציעה לכם ומעדכנת לפי הנדרש במיוחד בשבילכם.

בדקו באתר והירשמו כדי שתוכלו גם אתם להתעדכן במתרחש פה.

ובכן קדימה – סיירו ותיהנו, שמרו על קשר ובואו עוד היום לייעוץ גרפולוגי!