שאלות ומעניין

כל מה שרציתם לדעת עלי בפרט ועל גרפולוגיה בכלל >

 

לכל שאלה תשובה

את דפוס האישיות ניתן לראות כבר בגילאים מוקדמים מאוד אך בשביל לנתח את כתב היד דרושה בגרות גרפית שמבשילה בגיל 14 בערך, זהו הזמן בו מפסיקים לחשוב על צורת האות ומתרכזים בתוכן והכתיבה נעשית ספונטנית. עם זאת בגיל זה מתחיל שלב ההתבגרות עם תנודותיו שמשפיעות באופן ישיר על הכתב, ולכן למרות הבשלות הגרפית אנו מעדיפים לבדוק את כתב היד בסביבות גיל 20 לאחר שהאישיות התייצבה והתגבשה.

מצוי מאד שילדים ובעיקר מתבגרים מחקים צורות כתיבה שונות מהחברה אך אלו תופעות זמניות וניתן אף לזהות אותן כי הן לא תהינה עקביות ברצף ארוך של כתיבה, אך צורת אות שתואמת את אישיות הכותב סביר מאוד שתשאר לתמיד.

הניתוח הגרפולוגי לא נעשה על פי סימן בודד אלא ע"י אינטגרציה של מכלול נתונים, סימנים ותיאוריות פסיכולוגיות שונות. גם הגדרת התכונות נעשית לפי תסמונות הקרויות בשפת הגרפולוגיה "סינדרומים", כשרק אם הופיעו לפחות 3 סימנים המזוהים עם תכונה מסויימת היא תינתן לאדם וזאת גם בתנאי שהיא הולמת את טיפוס האישיות שאבחנו אצלו ראשית כל. מורכב בהחלט…

האבחון הגרפולוגי כמוהו ככניסה אל תוך נבכי הנפש, משום כך כל זמן שלא התקבלה הסכמה מפורשת של הכותב חלה עלי חובה אתית שלא לנתח אותו. אך ורק במקרים בהם נשקפת סכנה לאדם עצמו או לסביבתו אדרש לבחון אותו גם ללא רשותו.

כללי הגרפולוגיה חלים בכל שפה שהיא. מכיוון שדרושה לאבחון הספונטניות, רצוי לכתוב אותו בשפה בה חשים שחרור וביטחון ולכן כותבים אותו בשפת האם. במידה והכותב רגיל לכתוב בשפת המקום אך שפת האם שלו שונה כדאי לתת שני טקסטים נפרדים בשתי השפות.

הגרפולוגיה אינה "מגדת עתידות". הגרפולוגיה משרטטת קווי אופי ותכונות, מציגה אופן התנהלות מעשי וחברתי, יודעת למצוא חסימות מהעבר, חוזקות ועוד ועוד, אך לא מנבאת דברים שאינם נמצאים בשטח. אמנם היא מתייחסת להווה בלבד ולמצב בו הכותב נתון, אך היא נותנת כלים ויכולת להתמודד עם העתיד מתוך הכרה בעוצמות ותהליכי הנפש שלנו.

שאלה אישית לדיני

האבחון החד והממוקד, המעוף והפתרונות שלא חשבתם עליהם, המקצועיות שאני לא מתפשרת עליה, המודלים הייחודיים שאני מביאה במיוחד בשבילכם מגרפולוגים עולמיים ידועי שם, העדכניות שלי בכל תחום אבחוני, הזמינות והמענה המיידי – מכלול של איכות גרפולוגית שתמצאו רק אצלי.

השירות שאני נותנת לא נגמר בעת מסירת האבחון! אני זמינה לכם ככל שמתאפשר וממשיכה לענות על לבטים ושאלות דרך המייל עד שתגיעו להחלטה הבטוחה שלכם.

קלי קלות! בעידן המיילים והפקסים הכל נגיש ומהיר. אני שולחת לכם ערכת אבחון לפי מטרת האבחון, אתם ממלאים ושולחים אלי למייל או לפקס, ומקבלים אבחון בשיחת טלפון, פגישה אישית או אבחון כתוב לפי העדפתכם.

אני מחויבת לדיסקרטיות מוחלטת, הן מצד הקוד האתי הגרפולוגי, אך ביותר מתוך המחויבות שלי כלפיכם. המסמכים מוגנים בחסיון אין בדל מידע שיוצא ממני לגבי הכותבים והאבחונים שעוברים תחת ידי. הלב שלך יכול להיות רגוע אצלי.

תלוי במה שאתם צריכים. מה שבטוח הוא שהידיעה שאתם צועדים למטרה המדויקת והנכונה במקום לבזבז זמן ומשאבים וכאבי לב על ניסוי וטעיה במסלולים כושלים, עם הביטחון הפנימי ושלוות הנפש שאתם מקבלים לאחר האבחון הגרפולוגי שלי, שווים לכם בכל מחיר! 

"על ידי הכתב יכול הצדיק האמת להכיר הנפש ופנימיות הנפש של הכותב והאמונה ושרש האמונה שלו…"

רבי נחמן מברסלב

גרפולוגיה מנין?

"הנפש היא המתבטאת בכתב ואילו היד הכותבת אינה אלא כלי שרת בלבד לנפש המביעה עצמה בכתב"

בעל התניא

מי את גרפולוגיה?

מהירה

הגרפולוגיה היא כלי אבחון אישיותי. מעלתו הגדולה היא במהירות בה אפשר לגלות את הרבדים החבויים ביותר של הנפש, הכישורים והנטיות כשהכל במפגש עם כתב היד בלבד.

מדעית

הגרפולוגיה הינה תחום מדעי שנחקר ב-200 השנים האחרונות ע"י הוגי דעות, גרפולוגים, פסיכולוגים, נוירולוגים ועוד וממשיכה להיחקר ברגעים אלו ממש בישראל ובעולם כולו.

ממוקדת

הגרפולוגיה מפענחת את כתב המוח - הכתב שלנו שהוא תוצר של שרירי המוח, ומושפע גם מהנטיות האישיותיות שלנו, ולכן גם אין כתב יד זהה לשני. לכל אדם הכתב הייחודי שלו.

לכל אחד

הגרפולוגיה מתאימה לכל גיל, שכן היד מפיקה תוצרים ראויים לבחינה כבר מגיל פעוט. כללי הגרפולוגיה משולבים ותואמים גם בתחום אבחון הציורים.