דף קורס מכירים לפני שמכירים

בעזרת ה' יתברך

 

הרושם הראשוני מתעתע בך?

רוצה לדעת בדיוק מי עומד מולך כאן ועכשיו?​

גם לך מגיע לדעת איך מגלים

אמינות תכונות ונתונים שקריטיים לך או לעיסוק שלך

והכל בקלות, בדקות ספורות

והעיקר – לפני שיוצרים קשר מחייב ובלי שמכירים את האדם בכלל!

מכירים לפני שמכירים.

הנוסחה הבטוחה לפיצוח רושם ראשוני מתעתע ורמת אמינות תוך 2 דקות!

יוסי, בן 21, נשוי כחצי שנה מספר:

חתמתי חוזה שכירות על יחידת דיור לשנה. כבר כשהגיע המשכיר התחלתי להרגיש לא בנח ושאני לא רוצה להתעסק עם הבנאדם הזה. היתה לי תחושה חזקה בקשר לאופי שלו שהוא לא ישר. את החוזה חתמנו אני, אשתי וחמותי שבאה לעזרנו, עמדנו על כל פרט ופרט בדירה שראינו שצריך לתקן, והוא הסכים לכל, ועדיין רציתי לברוח מהעסקה, אבל למרבה הצער התביישתי להפיל את זה על סמך תחושת בטן בלבד, ובמיוחד שהבנאדם בא מחיפה עד אשדוד לחתום, וחמותי יצאה שעה לפני הזמן מהעבודה בשביל לסגור איתנו… סתם דברים קטנים שגם הם עמדו בעיני בשביל לא להפיל את העסקה.זהו, בסוף חתמנו, ועכשיו חודש אחרי, אני יכול להגיד בפה מלא שהתחרטנו על הכל, האדם הזה לא קיים שום סעיף בחוזה, נכנסנו לדירה עם נזילות, וסדקים בחלונות, את התיקונים אנחנו משלמים לצערנו כי אין מענה במנוי המבוקש… וזה רק חלק ממה שקורה. לא נותרה לנו ברירה אלא לגור שנה שלימה בדירה שאנו לא מעוניינים בה, שזה מצער וקשה מאד מכל מיני סיבות נוספות לבד מהנזק הכספי שיגרם לכולנו אם נבטל את החוזה כעת.
לו רק הייתי מכיר את המשכיר לפני שחתמתי איתו את החוזה, לו רק הייתי יכול לזהות לפני מעשה האם הוא אמין או שאין מה לסמוך על המילה שלו…

אפרת, 42, גרפיקאית בשיתוף אישי:

אני מרגישה שככל שהחיים מתקדמים ואני פוגשת יותר מגוון של אנשים, אני מאבדת בטחון עצמי בקשר לאבחנה שלי בבני אדם ולאינטואיציות שלי, אם ברושם ראשוני חשבתי שהאדם שמולי ישר/פיקח ואחר כך התברר לי הפוך – אישית זה מוריד לי את הביטחון והערך העצמי שלי וקשה לי להיפתח לאנשים, לזרום וליצור קשרים בגלל חוסר הוודאות.
אולי הכל התחיל בתקופת השידוכים שלי בה נפגשתי בזה חזיתית שוב ושוב ושוב. ורק לדוגמה: בחור שגמרו עליו את ההלל וציינו את העדינות שלו במיוחד. בפגישה ראשונה הרושם הראשוני היה של בחור גס, חסר טאקט לגמרייי, סירבתי לפגוש אותו שוב אבל השדכן התעקש שהכל היה מהתרגשות והוא ממש ממש לא כזה אז נתתי צ'אנס נוסף וראו זה פלא בפגישה השניה היה כולו עדין נופת צופים ממש… זה הכעיס אותי ברמות שאני לא יכולה לתאר… הצביעות הזו והמעבר החד והמשוחק מקיצוניות אחת לשניה… המשכתי לחייך כל הערב כדי לא לפגוע בו. כמובן שמיד הודעתי שאני מורידה אותו סופית והפעם ללא כל התלבטות – אני לא צריכה "חתן כבקשתך" אלא בן אדם עם אישיות עצמית משלו ברורה וממוקדת. מאז כל בחור שפגשתי חשדתי הרבה יותר שמדובר בעוד אחד צבוע שמשחק אותה מושלם בפגישות… ובאמת לקח לי המון זמן למצוא את השידוך שלי ולתת בו אימון.
לו רק היתה לי דרך לקבל בטחון ולדעת האם הרושם הראשוני שאנשים עושים עלי הוא הצגה בלבד או שכך הם גם ביום יום…

חיה, בת 33, עצמאית ומעסיקה 2 מזכירות שיווק פרילנסריות:

העסק שלי תלוי בעובדות שלי. הן היח"צניות שלי. אני חייבת לבד להחליט אם לקבל מישהי או לא, לא רוצה לפספס מועמדות טובות כי קשה מאד להשיג, ולא רוצה לקבל מישהי לא מתאימה ולהנזק ולהזיק גם לה.
תחשבו על זה. לראיין 3 מועמדות מתוך 30 שהגישו מועמדות, לזהות את זו שעושה רושם הכי מתאים ולעניין, להשקיע בחפיפה שלה, להוריד סוף סוף מעצמי מטלות ולסמוך עליה שהיא תעשה אותן מהחל ועד כלה ולנשום לרווחה שהנה אני מתחילה להזיז את העסק שלי יותר ביעילות. ו— ואז לגלות שהיא לא נאמנה, לא חרוצה, לא פרודוקטיבית, לא לוקחת אחראיות על מה שהתבקשה ולא עומדת בלוחות זמנים. לא בתפוקה ולא בשעות ההתייצבות שלה. ראיתם פעם בלון? נפוח נפוח, זוהר וקוסם? מלא בשום וכלום? זו העובדת שקיבלתי אני במו ידי.
עכשיו במקום להיות 5 צעדים קדימה בעסק אני חוזרת למשבצת הראשונה, אולי אחת לפני – קודם פיטורין עם כל החוסר נעימות שבהם. ושוב את כל התהליך מחדש.
לו רק הייתה כזו אפשרות לצפות בהתנהלות השוטפת של אנשים לפני שנכנסים איתם לקשרים מחייבים…

ומה הסיפור שלך? איפה הרושם הראשוני פוגש אותך?

גם לך יש תחושה שהרושם הראשוני של אנשים משטה בך?
שפעם הצלחת לקלוע ולהבין מי מולך ופעם הכל התברר לך כחזיון שווא, והבלבול הזה מערער לך את הבטחון במפגשים משמעותיים עם אנשים?
גם אצלך הלבטים האם הנך עושה את הצעד הנכון עם האדם הנכון מכניסים אותך למתח מתמשך?
אולי גם לך יש קושי לקדם תהליכים חשובים בעסק, בטיפול בקליניקה או בהזדמנות אחרת בגלל היכרות לא מספקת עם האנשים שמולך, וזמן יקר הולך לטמיון בגישושים סביבם?
או שאולי המציאות מחייבת אותך לתת אמון בכאלו שאינם מוכרים לך? לסמוך על היושרה שהפגינו, ולהעביר להם כסף או מידע חשוב כשהחשש מנזקים לא מרפה?
ויתכן ועברת כבר אכזבה ועוגמת נפש כי לא ידעת שהאדם שמולך לא כנה והאמנת לו, ואולי אפילו כבר יצרת איתו קשר עמוק או שיתוף פעולה ורק אז התדמית שלו התנפצה לך בפנים?
כמה תסכולים, כעס ולחצים כבר צברת בגלל מישהו שלא עמד במילה שלו?
כמה האשמה עצמית, אכזבה וכאבי לב כבר חווית כי לא ידעת שמאחורי הרושם שמולך ניצב אדם אחר?
כמה כסף, זמן ואנרגיות כבר הלכו לטמיון בגלל אמון שנתת במישהו שלא היה ראוי לכך?
עד מתי האילוץ שלך לסמוך על רושם ראשוני ולקבל החלטות לפי תדמית חיצונית לא מוכחת עוד יהיה קיים?
לו רק הייתה דרך לפזר את העמימות הזו, את החוסר וודאות במפגשים עם אנשים לא מוכרים…
לו רק היה אפשר לחדור בעיניים של רנטגן לאדם שעומד מולך ולדעת בדיוק מי הוא כאן ועכשיו…
לו רק היה ניתן לזהות האם עומד לצדך אדם אמין שאפשר לסמוך עליו או שמא שקרן…

לו רק היה בידך להכיר יותר את אלו שסביבך, להבין אותם יותר לעומק, במהירות, בקלות, ומעל הכל בלי להכיר אותם עדיין… לפני כן!

לו… לו??? הגיע הזמן להתעורר! זו לא פנטזיה!

הבשורה שלך כבר כאן!!!

מכירים לפני שמכירים – הנוסחה הבטוחה לפצוח רושם ראשוני מתעתע ורמת אמינות תוך 2 דקות!

הפתרון שמוביל להיכרות מקדימה. כן ממש כך! להיכרות מבוססת, גם לגבי היכולות והכישורים של אנשים בנקודות שממש חשובות לך, וגם לגבי הכנות והאמינות שלהם, והכל במהירות, בקלות, ומעל הכל – בלי להכנס אתם עדיין להיכרות כלל ואם תרצו אפילו בלי לראות אותם!

 

איך זה יכול להיות?

פשוט מאד – דרך התבוננות על החתימה של האדם שמולך. זה הכל!

 

ואיך שרבוט קטנטן יכול לגלות את כל מה שרצית עד היום לגלות על אנשים ולא יכולת?

בוודאי שמעת על הגרפולוגיה – תורת הכתב. בעזרת הכתב אפשר להכיר את האדם הכותב וללמוד על התכונות השונות שלו ועל ההתנהלות שלו המעשית החברתית והרגשית בחיי היום יום, ובעזרת החתימה שהוא חותם אפשר ללמוד איזה רושם ותדמית הוא יוצר בחוץ.

יותר מזה, כשלוקחים את כתב היד שמלמד על האישיות ביום יום, ולצידו את החתימה של אותו אדם, אפשר ליצור השוואה בין התדמית החיצונית (=החתימה) לחיי השגרה (=הטקסט המלא) של האדם ולהסיק מסקנות מדהימות בקלות ובמהירות, ורק דרך הכתב שלו!

 

שאלת מה עושים אם אין לך חתימה?

אל דאגה, בדיוק בשביל זה מחכה לך בקורס בונוס מיוחד שמלמד איך לפענח שקר לפי שפת הגוף! כן, כי היעד של כולנו הוא לעקוף את הרושם והתדמית היישר אל האדם האמיתי ולקבל כמה שיותר כלים מעשיים בשביל זה.

 

נשמע מסקרן… איך זה עובד?

לומדים את הבסיס ועורכים היכרות מרתקת עם הכלים והכללים לפיענוח גרפולוגי של חתימות

       

מגלים את האדם שמאחורי הרושם הראשוני ואת רמת האמינות שלו בעזרת ניתוח חתימות וכלים נוספים כמו שפת גוף

      

מתאמנים, עושים סטאז' ואפילו מקבלים בונוס של טיפ אישי לקידום אישי או עסקי

       

מאסטרים בפיצוח רושם ראשוני ורמת אמינות לפני שמכירים!!!

מה המטרה של הקורס?

מטרת התוכנית לצייד אתכם במירב הידע והכלים כדי שתוכלו להבין היטב את הרושם הראשוני המתעתע שלפעמים הוא נכון אבל גם לפעמים לא… לדעת האם האדם שעומד מולכם אמין ואפשר לסמוך עליו, ללמוד עליו תכונות שקשורות לדילמות שחשובות לכם במערכות יחסים ובעיסוק שלכם, ובנוסף לרכוש מיומנות שתאפשר לכם לייעל מערכות יחסים אותן ולקדם את עצמכם יותר בביטחון ויותר במהירות.

יש לפניכם כלי תועלתי שיעזור לכם לקבל החלטות לגבי אנשים שאתם עובדים או עומדים לעבוד איתם, לראות אם האינטואיציה שלכם לגבי האדם נכונה, לתת אמון ברוגע באנשים, להימנע מליצור מערכות יחסים כאלו שאינם אמינים, ואפילו לצפות את העתיד לגבי אנשים שונים בדברים מסויימים ועוד המון תועלות חשובות וקריטיות בשבילכם! והכל דרך הכלי המדהים הפרקטי והמהיר של אבחון באמצעות החתימה.

איך תכל'ס הופכים למאסטרים בפיצוח רושם ראשוני ורמת אמינות?​

לפני המלחמה – הכירו את האויב ואת הכלים שבעזרתם מנצחים אותו!

ראשית כל נלמד מהו רושם ראשוני ולמה הוא מתעתע, מה בעצם המשמעות של החתימה שלכם ומה הקשר שלה לרושם הראשוני, ובאילו עוד אמצעים אפשר לפצח רושם ראשוני לבד מהחתימה.
כל זה כדי לקבל רקע והבנה לפלונטר של ההיכרויות באנושות – הרושם הראשוני, ולאפקטיביות של הכלים שעומדים לרשותנו כדי לנצח אותו.

זהירות! מנתחים פה!

נלמד את הבסיס של ניתוח של כל חתימה באשר היא, גם במבט גלובלי שיתן לכם מענה מיידי לגבי נכונות הרושם של האדם בלי להתעכב שניה, וגם במבט שיורד לרזולוציות של החתימה ובו נכיר את 6 הסימנים שבודקים בחתימה ומה לומדים על הכותב מכל אחד מהם.
והכל באמצעות מצגת מרהיבה ושיטת למידה ייחודית שפיתחתי במיוחד כדי להנגיש את החומר הגרפולוגי לכל אחד ואחת, כך שכל המידע יהפוך לכם לכלי שימושי ומהיר ולא תצטרכו לזכור המוני סעיפים ופרטים שיבלבלו אתכם בשעת מעשה.

מגלים את האדם שמאחורי הרושם הראשוני

כעת אחרי שלמדנו את הבסיס הגרפולוגי אפשר להתקדם אל המידע החשוב ולתת מענה על תכונות שחובה לדעת לפני שאתם נכנסים להיכרות משמעותית עם מישהו.
נלמד האם האדם שמולי כנה או מציג לי משהו אחר ממה שהוא ביום יום? האם הוא אחראי ועומד מאחורי המילה שלו?
נזהה מהי רמת המוטיבציה של האדם, האם יש לו מסוגלות לגלות התגמשות לפי הנדרש, ומה עוד אפשר לדעת על התפקוד של האדם בשגרת היום יום לפני שמתנסים איתו.
נגלה האם הכותב מתחשב ואכפתי למשפחה ולסביבה שלו או שהוא רואה רק את עצמו, ובכלל על המיומנויות החברתיות שלו.
נחקור את אופן השיפוט של האדם וכיצד הוא מקבל ביקורת, וגם כיצד אפשר ללמוד על הבטחון העצמי של האדם ורק דרך החתימה שלו!
בסיום הפרק הזה יש לכם ביד שפע של מידע לגבי כל אדם שאתם רק רואים את החתימה שלו!

חושפים את האויב הגדול - חוסר אמינות

הגיע הזמן לדון בסוגיה הבוערת ולהבין האם האדם שמולך אמין, האם אפשר לסמוך עליו או שלא, וכמובן שהכל לפני שסוגרים איתו הסכמים, ולפני שיוצרים איתו קשר מחייב. לפני. בשביל הבטחון שלך. הפרק גדוש בבונוסים מיוחדים כדי שתקבלו את מירב הכלים לזהות חוסר אמינות ושקר ובאופן שזמין לכם.
דבר ראשון נבין למה דווקא דרך הגרפולוגיה בודקים מהימנות. כדי שלא נעשה ח"ו עוול למישהו, ננקוט בזהירות מתחייבת.
עכשיו סוף סוף נלמד איך חושפים ביטויים שונים של חוסר אמינות דרך החתימה, וכלים נוספים (ראו במפרט הבונוסים למטה!) כך שתהיו רגועים שאתם לא נותנים אמון וכסף בידיים של אדם לא אמין או לא עומד במילה שלו.
כעת תהיו יכולים להיות בטוחים בכל סגירת עסקה ויצירת קשר בכך שעשיתם את המירב כדי לדעת שאינכם מתעסקים עם נוכל.
בסיום אנחנו יוצאים בלשים!

הבורג האחרון

כאן מחכה לכם פרק מתוק של העשרה כי אם אתם כבר לומדים אז למה שלא תדעו על החתימות את הכל?
נלמד על גרפולוגיה משפטית – מה זה והיכן זה שימושי לכל אחד
נחכים על גרפותרפיה וחתימות – מה זה בכלל ואיך זה עובד בחתימות?
ו… איך מזהים את המקצוע בחתימה? פרקון חמוד מלווה בהמחשות מאויירות.

כאן מגיע תורו של הבונוס הענק שלכם

משתמשים באבחון החתימה כמקפצה בשבילכם ובשביל האדם שמולכם!
אבל זה כבר בונוס ממש מיוחד, קראו עליו בפירוט של הבונוסים!

ועוד לא סיימנו... הסטאז'!

בסטאז' ניתן מענה לסיפורים מהחיים כדי שתצאו מהקורס בעלי נסיון מוכח בשטח!

וגם... תעודה!

כי מה שמגיע – מגיע!…

אחרי שעברנו יחד את כל התהליך, למדנו שלב אחרי שלב, תרגלנו והתקדמנו אתם יוצאים מאסטרים בפיצוח רושם ראשוני ורמת אמינות גם תוך דקות ספורות וגם והכי חשוב לפני שאתם מכירים את מי שמולכם!!!

איך כל הטוב הזה יכול לקרות גם לך?

כבר עכשיו, מיד עם הרשמתך תחכה לך בתיבת המייל שלך גישה לקורס שמתקיים ברשת בסדרה של הדרכות מוקלטות.
הקורס כולל 6 פרקים מקיפים ומגובה במצגות, תרשימים, דוגמאות חיות של כתבים, משימות ותרגולים – הכל כדי שתהיו אלופים בפיצוח רושם ראשוני ורמת אמינות במיומנות ובמהירות!
מרגע כניסתך לקורס אפשר בכל עת לחזור לכל אחד מהשיעורים שנפתחו בכל זמן, וליהנות שוב ושוב מהחומר הנלמד בו.
 
בנוסף לכל השפע הזה, מיד בכניסתך לתוכנית חבילת הבונוסים הבאה הופכת להיות שלך!
חשוב לי להדגיש שהתוכנית "מכירים לפני שמכירים" נועדה לדבר אחד: לתת לך כלי פרקטי ומקיף ככל האפשר.
רשימת הבונוסים הבאה לא נועדה לגרום לך להרגיש שהמחיר שווה את זה, אלא פשוט לתת לך כלים שיאפשרו לך להצליח לפצח רושם ראשוני ורמת אמינות מהר ככל האפשר, וכמה שיותר בקלות.
הנה הם בפירוט לפניך:

בונוס! איך לגלות שקר לפי שפת גוף

בונוס שבא כדי לגבות אתכם בכל זמן ובמיוחד כשהחתימות לא בהישג ידכם ואתם חייבים לדעת האם זה שמולכם מוליך אתכם שולל או שאתם יכולים להיות רגועים, וכדי שתקבלו את מירב הכלים לזיהוי שקר ואמינות אצל אנשים ותמנעו מעוגמת נפש ואובדן כספי ח"ו מבעוד מועד!

שווי הבונוס: 550 ₪

בונוס! מהו יושר ומיהו שקרן?

נכיר את סוגי השקרנים הקיימים ונקבל מבט רחב על כל נושא המהימנות בחיי שלנו, הדרכת הבונוס הזו שווה לכל אחד ואחת בשביל לקבל גישה יותר חומלת מצד אחד לגבי האנושות כולה כולל אותנו ומצד שני – להבין מה מציק לנו בדיוק ומה אנחנו בדיוק מחפשים אצל אנשים בכל מה שנוגע לאמינות שלהם.

שווי הבונוס: 215 ₪

בונוס! צ'קליסט סימני חוסר אמינות בכתב יד

עוד בונוס ששייך לגילוי רמת האמינות אצל אנשים לפני שנכנסים איתם להיכרות מחייבת, ומטרתו להעניק לכם כלי נוסף מוכח ותועלתי שיעזור לכם להימנע מהתקשרויות מסוכנות והפעם לפי כתב היד כולו.

שווי הבונוס: 220 ₪

בונוס! איך לאתר סימני מצוקה דרך החתימה

בשביל שתוכלו לעזור גם לאחרים עם כל הידע שלכם, הוספתי את הבונוס הזה בו נלמד לזהות סימני מצוקה בחתימה ולדעת מתי נדרשת התייחסות מיידית וחובה להפנות את הכותב לאבחון מקצועי על סמך סימנים ברורים וממוקדים.

שווי הבונוס: 215 ₪

הבונוס הענק שלכם! המקפצה

משתמשים באבחון החתימה כמקפצה בשבילכם ובשביל האדם שמולכם! כדי שכל מה שלמדנו יהפוך לכלי אפקטיבי שמקדם אתכם בכל שלב והזדמנות בחיים הכנתי לכל אחד ואחת מכם, כל אחד עם המטרה שלו, שיעורי טיפ מיוחדים בהם תלמדו איך אפשר לעזור לעצמכם ולסובבים אתכם עם כל הידע שרכשתם:

 

הטיפ של בעלי עסקים ועצמאיים! איך להתקשר רק עם פרטנרים אמינים ולנהל מו"מ יותר בשליטה ורוגע
הטיפ למעסיקים ומראיינים! ראיינו את האדם שמאחורי הרושם הראשוני וצפו מראש את הפער בין הראיון לשגרה
טיפ לכאלו שאוהבים ללמוד על אנשים! יש לכם כלי מעולה לניהול מערכות יחסים משוחררות ונוגעות יותר ללב האדם
טיפ ליועצות ומטפלות! קחו את הכלים שבקורס וקצרו בעזרתם תהליכי אבחון, התמקדו וקדמו את הלקוחות ואת עצמכם
הטיפ של נפגשים לשידוכים! כעת זו ההזדמנות שלכם לתת אמון במי שמגיע לו ולצפות את העתיד
טיפ לחובבי גרפולוגיה! התנסו והפכו לאלופים
כל הטיפים האלו מחכים לכם בקורס!
שווי הבונוס: 630 ₪

בונוס אטרקטיבי במיוחד: שובר מתנה 70%!

במבחר השירותים שלי יש שניים מצטיינים שממש הולכים יד ביד עם כל נושאי הקורס, ובמקביל אני בטוחה שיכולים לעזור ולקדם כל אחד ואחת בחיים האישיים או העסקיים שלהם. חשבתי שמה יותר מתאים מלתת אותם כאן בהטבת על כבונוס בשבילכם? כל נרשם ונרשמת מקבלים מתנה קופון של 70% הנחה!!! לבחירה לפי צורך אישי על אחד מהשירותים הבאים:

מיון עובדים והתאמת כח אדם – מתלבטים על עובד מסוים אם לקבל או לא? רוצים לבדוק רמת אמינות? מעוניינים לחסוך את הטרטור ובזבוז הזמן של קבלת ומיון קו"ח למשרות הדרושות לכם?
אני אעשה בשבילכם את העבודה. אני מקבלת את הקורות חיים בכתב יד וממיינת לכם וממליצה על התואם ביותר לפי הבחינה הגרפולוגית, ואתם מקבלים לראיון רק את האנשים המדוייקים לכם ולמשרה לפי הדרישות שלכם!
הקופון שלכם: מיון עובדים ב-225 ₪ במקום 750!!!

או

גרפותרפיה לשחרור וקידום אישי קידום עצמי ושחרור מחסמים באמצעות הכוונה גרפותרפית על החתימה שלכם, כולל אבחון אופי קצר וממוקד ושיחת ייעוץ אישית איתי כדי להשיג את השחרור המיוחל דרך השינוי הנדרש בחתימה.
הקופון שלכם: גרפותרפיה לקידום אישי ב-105 ₪ במקום 350!!!

סך הכל שווי כולל של חבילת הבונוסים:

1965 ₪

+ שובר מתנה לבחירתך ע"ס 245/517 ₪ למימוש בכל עת שתרצו

כן ראית נכון! במילים אחרות רק הבונוסים לבד הם בשווי 2482 ₪ ורק הם בפני עצמם יקנו לך שפע של כלים לפיענוח רושם ראשוני ורמת אמינות במהירות וידע מרתק, וכל זה כאמור עוד מעבר לקורס עצמו...

איך זיהוי הרושם הראשוני ורמת האמינות עתידים להשפיע עליך בטווח הארוך?

רק לדמיין את השלווה והרוגע שיגיעו אליך...

על מה עוד אפשר לחלום יותר מזה?

מתאים לי!

מה ההשקעה שלי כדי לקבל את הכל?

כל המפרט המדהים שראית מגיע היישר אל המחשב האישי שלך ארוז בקורס הייחודי הפרקטי והמעולה הזה ב-1670 ₪ בלבד! כולל כל הבונוסים כמובן שהם לבד בשווי של 2482 ₪

 

אבל זה לא המחיר שלך.

 

כעת בהנחה של מעל 88% בשביל כל מסוגרי ומסוגרות הקורונה!

 

 

 כל הקורס והבונוסים בהשקעה חסרת תקדים של:

2×94 ₪ בלבד!!! 

 

להרשמה עכשיו והצטרפות לתוכנית + כל הבונוסים

חשוב – אחרי הרכישה תקבלו במייל את פרטי הגישה הפרטית שלכם. אם הם לא מופיעים בקטגוריה הראשית חפשו אותם באחרות.

זה הכול?! כן, זה הכול.

והכל בלי לנסוע, בבית שלך ובשעות שנוחות לך ומעל הכל עם כל הידע המדויק שנדרש לך לפיצוח רושם ראשוני ורמת אמינות!
ומספיקה נפילה כספית אחת עם נוכל שתמנעו ממנה, או מפח נפש אחד שיחסך לכם ממישהו שעמדתם לסמוך עליו לשווא, או זמן קריטי שלא ילך לאבדון כי ניצלתם מהתקשרויות מאכזבות, וכל זאת בזכות הנוסחה הבטוחה לפיצוח רושם ראשוני מתעתע ורמת אמינות שאתם מקבלים ליד, וכבר החזרתם לעצמכם את ההשקעה הזו לאין ערוך ועשרת מונים! מי כמוכם יודעים.

ויש לך גם ביטוח מלא!

אני משוכנעת שההשתתפות בקורס הזה תהיה החלטה תורמת ביותר עבורך בעז"ה וגם חוויתית, ולכן אני נותנת לך אחראיות מלאה על הרכישה למשך 14 יום!

אם במהלך הקורס לא הרגשת מרוצה, או שלא קבלת כלים חדשים מרתקים ויעילים, כל כספך יוחזר בחזרה ללא שאלות.

כך שבעצם איך לך מה להפסיד…

בנימה אישית

כאמור שמי דיני פיטרקובסקי, אני גרפולוגית ומאבחנת ציורים ויש לי הסמכה מטעם המרכז הישראלי לגרפולוגיה. בגלל שראיתי את הצורך שעולה בחיים שלנו להבין וללמוד אנשים לפני שיוצרים איתם היכרות, ואת התועלת שאפשר להפיק רק מלמידה ממוקדת של סודות החתימה, החלטתי לקחת את הנושא הזה של פיענוח הרושם הראשוני והאמינות דרך החתימה כפרויקט אישי, אגרתי חומר מכל מקום ועשיתי רק על החתימה בלבד מחקרים שהעלו ידע מקורי ומרתק שמופיע כאן לראשונה. כעת ארזתי את הכל לכדי שיעורים מובנים, ממוקדים, בשפה ברורה עם מצגת מרתקת מלאת כתבי יד וחתימות להמחשה, כשהמטרה שעומדת לנגד עיני היא לסייע לכמה שיותר אנשים לפצח את הרושם הראשוני ואת רמת האמינות בקלות ובמהירות.
למה אני מספרת את זה?
כי חשוב לי שתבינו כמה הקורס הזה פיס. תארו לכם שהייתם הולכים ללמוד קורס מלא של גרפולוגיה, כדי לקבל את כל מלוא המידע על אנשים ומשם לדעת ממילא גם על הרושם הראשוני.
אז כדי לסבר את האוזן – קורס גרפולוגיה במכללות עולה כ – 15,000 ₪. ולא כולל נסיעות. משך הלימודים כ-3 שנים. לא כולל נסיעות. וכל זה בשביל לקבל המון המון מידע, שזה מעולה! אבל בשביל מי שרוצה ממש להיות גרפולוג. אבל אם יש לך מטרה לפצח את הרושם הראשוני, זה לא פשוט לברור רק את המידע שספציפי לנושא הזה – מנסיון… זו ממש עבודת נמלים שדורשת גם הבנה שנצברת אחרי נסיון ועבודה על המון כתבי יד. ולגבי החתימות – גם מהנסיון שלי – לומדים עליהן שיעור אחד בלבד וגם זה בפירגון.
וכאן – אני כבר עשיתי בשבילך את כל העבודה! בררתי וניפיתי, הנגשתי ופרטתי כל פרט שיכול להיות רלוונטי לנושא הבוער שלנו – פיצוח הרושם הראשוני ורמת האמינות, והכל מוגש לך כאן בקורס ממוקד על מגש של כסף ככלי מגובש והכי חשוב מעשי לחלוטין ובשיטת לימוד ייחודית שפיתחתי בע"ה ומאפשרת להבין את הבסיס הרעיוני והפסיכולוגי של כל סימן שנלמד, בלי להיאבד בים של פרטים תיאורטיים שקשה לזכור. כבר בקורס אנחנו מתרגלים ורואים תוצאות ומשתמשים בידע ורואים תוצאות של הבנת התדמית של האדם הכותב בלי שאנחנו מכירים אותו בכלל ובקלות מדהימה! וזה רק בנושא הגרפולוגי.
אבל הקורס "מכירים לפני שמכירים" מכיל גם ידע זהב מעבר ללמידה הגרפולוגית, ידע ונסיון ונצברו אחרי שעות ושבועות של מחקר שלי ונסיון של שנים עם עבודה בשטח שלי ושל קולגות שלי ומהם צמחו השיעורים הנוספים בהם לומדים איך לזהות בצורה חד משמעית וברורה תכונות חשובות ורמת אמינות אצל אנשים רק לפי החתימה, וטיפים מקדמים ומרתקים. וזה ידע שלא ילמדו אותך באף מקום ובעבור אף סכום של כסף! אלו ידע ושיטות עבודה אישיות עמן אני עובדת מול הלקוחות שלי מידי יום ביומו, ואת חלקן אף פיתחתי כאמור בעצמי. אבל בקורס פה הם פרושים לפניך ובסיום הקורס כל הידע רב הערך הזה שאין להרבה גרפולוגים – יהיה שלך ויהפוך להיות כלי שמשמש אותך כל יום מול כל אדם ובכל מערכת יחסים או עסקה שתרצו לקדם!
הקורס "מכירים לפני שמכירים" הינו ייחודי ובלעדי, נכון לרגע זה לא קיים קורס דומה שמלמד ומביא את השיטה והמידע רב הערך שאצור בו.

רצית לשאול אותי משהו?

ריכזתי כאן כמה שאלות נפוצות. אם התשובה שלך לא נמצאת כאן, אפשר לכתוב לי למייל ואשתדל לענות לך בהקדם: dinipit@gmail.com
 
  • הבנתי נכון שהקורס הזה מדבר בעיקר על גרפולוגיה? הנושא של הקורס נשמע לי ממש מרתק אבל הגרפולוגיה אף פעם לא עניינה אותי יותר מידי…
ראשית, מי שממש סולד מגרפולוגיה, כנראה שהקורס הזה לא מתאים לו, כי כן, הקורס מבוסס לחלוטין על הגרפולוגיה ופיענוח חתימות. אבל אם בעבר קראת חומרים ששיעממו אותך, או שיש לך הרגשה שכל הידע הגרפולוגי כבר בכיס שלך, אז שימו לב, החלק שבו נלמד גרפולוגיה טהורה הוא רק אחד מתוך 6. כלומר יש המון ידע מרתק ונושאים אחרים בקורס, חלקם רעיוניים, חלקם מדברים על האישיות ועוד. ומה שהכי חשוב שגם המידע הגרפולוגי הוא אחר מזה שפגשת עד היום ומועבר בשיטה שפיתחתי בעצמי בצורה מרתקת וברורה כך שהחוויה והחידושים מובטחים לך.
  • בשביל מה לרכוש קורס שמבוסס על גרפולוגיה בכסף אם יש היום כל כך הרבה מידע חינמי, גם על חתימות?
לא בדיוק נכון. את המידע הבסיסי והנקודתי על פיענוח חתימות אפשר למצוא ברשת. אכן. בשיטוט שלוקח זמן יקר. אבל בקורס אספתי לך אותו ועוד הרבה הרבה מעבר למה שיש ברשת והנך פשוט חוסך זמן יקר כשהכל כאן בקורס במרוכז. הבעיה במידע שברשת, שאין מולך איש מקצוע שיכול לכוון אותך מה מהמידע מוכיח את עצמו בשטח וכיצד נראה בפועל ומה לא, ויוצא שיש לך ביד אוסף של מידע תאורטי מעניין אבל לא מעשי לעומת הקורס הזה שבו אני מציגה וממחישה ומסבירה הכל ומביאה לך בדיוק ובמרוכז את הדברים שרלוונטיים לרושם הראשוני והאמינות.
אבל האבל הגדול הוא – שהקורס הוא הרבה מעבר לידע הבסיסי הגרפולוגי של החתימות – המון ידע ונסיון מהעבודה בשטח מוגשים בקורס, מסקנות ושיטת פעולה מוכחת, ואלו דברים שחד משמעית לא מופיעים בשום מקום ברשת או מחוצה לה! ולו מהעובדה הפשוטה שזו עבודת מחקר אישית שלי ושל קולגות שלי ועולה לשידור לכלל הציבור פעם ראשונה כאן בקורס.
  • יש הרבה קורסים גם בגרפולוגיה וגם בפיענוח של אנשים, מה מיוחד בקורס הזה?
דבר ראשון הוא מיוחד כי הוא ייחודי לחלוטין. לא קיים כרגע עוד קורס דיגיטלי שמתמקד בפיענוח הרושם הראשוני באמצעות הגרפולוגיה ומביא את מה שמכיל הקורס, לפחות פה בארץ ובקרב הגרפולוגיים החרדים בפרט, ולפחות לפי מה שהיה בהישג ידי לבדוק כמובן.
דבר שני המיוחד שבו שהוא מעשי לחלוטין. זה לא אוסף של נקודות גרפולוגיות שמלמדות סימנים בודדים בכתב ומשמעות, אלא זו שיטת עבודה שמובילה ישירות ובאופן מעשי לחלוטין לתוצאות כך שכל אחד ואחת יכולים ובדקות ספורות ממש, אפיל בשניות, ממש בהבטה על החתימה והכתב לפענח רושם ראשוני ולהבין אותו ביחס ליום יום, ולזהות חוסר אמינות ושוב – בצורה אפקטיבית ומעשית ושימושית לכולם!
  • מה יקרה אם לא אהנה?
בשביל זה יש לך אחראיות. לא נהנית? כספך יוחזר במלואו!!
  • וזה קורס ווירטואלי?
כן. כך כל אחד יכול להתקדם בקצב שלו, וגם לחזור אחורה וקדימה לפי מה שמענין אותך.
אין לך את הצורך לפנות יום, לנסוע ולחזור, והנך חופשי ללמוד מתי שנוח, עם הכוס קפה שלך, ואפילו לכבד את הקהל בנוכחות התינוק שלך ולהפריע למהלך התקין של ההרצאה בשיחת טלפון…
צריך גם לקחת בחשבון שבקורס פרונטלי היו לך עלויות נוספות של נסיעות וזמן, שמרטפות כשצריך, כאב ראש על סידור של כל היום למרווח זמן גדול לקורס, וגם לי היו עלויות של שכירות מקום , נסיעות והכל יחד כמובן שהיה מייקר את מחיר הקורס מכל בחינה.
  • ומה אם יש לי אינטרנט חסום?
ראשית הקורס "מכירים לפני שמכירים" קיבל את האישור של מירב החסימות. במידה ונתקלת בבעיות ננסה לטפל בזה ביחד מול נציגי החסימה שלך או בדרכים אחרות כמו ג'מבו מייל או משהו אחר.
  • כמה זמן צריך לפנות בשביל התכנית הזו?
הקורס מכיל 6 פרקים שמחולקים לשיעורים קצרים. מכיוון שברור לי שאין לאף אחד היום זמן מיותר, השתדלתי מאד להגיש שיעורים ממוקדים ותכליתיים ככל האפשר.
כל שנותר לך מרגע שכל השיעורים פתוחים אצלך, זה פשוט לבדוק כמה זמן לוקח כל שיעור ולהחליט לכמה שיעורים יש לך פנאי כעת כדי ללמוד, כך שמשך הקורס תלוי בפניות שלך ולפי רמת הדחיפות שחשוב לך כמובן לרכוש את הכלי.
  • כמה זמן התכנים זמינים לי?
הקורס שלך בעז"ה לתמיד. וכל זמן שלך יש נגישות ברשת אליהם כמובן. אם יהיו שינויים בקשר למיקום או אחר תקבלו ע"כ עדכון. 
  • בטוח שזה בטוח לשלם דרך האשראי באינטרנט?
בטוח לחלוטין. התשלום מבוצע על ידי מערכת סליקת אשראי מאובטחת ומתקדמת, דרך דף תשלום מאובטח ומוגן ולאחריו מקבלים אסמכתא למייל.
  • ואם אין לי אשראי?
אפשר לשלם גם באמצעות העברה בנקאית, כמובן שיש לידע על כך מראש כדי שאדע שעלי לשלוח לכם גישה לקורס:
בנק לאומי 10 סניף 911 מס' חשבון 2481194 ע"ש דיני פיטרקובסקי
שלחו אלי אסמכתא למייל: dinipit@gmail.com ותקבלו ממני בהקדם את פרטי הגישה שלכם לקורס

 כל הזכויות שמורות לדיני פיטרקובסקי 2020 ©